PNEUMATICKÉ NÁRADIE A PRÍSLUŠENSTVO

pneu_3.jpgPNUE

Vzhľadom k mnohým prednostiam pneumatického náradia, rozširujeme tento rad o ďalšie položky v kvalite EXTOL PREMIUM

Hlavnými výhodami pneumatického náradia sú dlhšia životnosť, odolnosť voči mechanickému poškodeniu, nižšie nároky na servisné opravy, tichosť chodu a dlhšia doba pracovného nasadenia.

Príklepový uťahovák 8865012 je určený pre uťahovanie a povoľovanie závitových spojov, napr. pri opravách automobilov, pri prácach na oceľových konštrukciách a pod. Dvojitý príklepový mechanizmus uťahováka (TWIN HAMMER) sa skladá z dvoch kladív, ktoré sa otáčajú okolo vretena. Tieto kladivá vyvíjajú veľký krútiaci moment, pretože pôsobia na vreteno z oboch strán súčasne.

pneu_2.jpgPNEUPneumatické striekacie pištole 8865050, 8865052, 8865055 pracujú pri nízkom tlaku, čo umožňuje znížiť spotrebu náterovej hmoty až o 30% za podmienok používania pištole z rozmedzí pracovného tlaku. Pištole sú vybavené príslušenstvom pre plynulú reguláciu prietoku vzduchu, objemu náterovej hmoty a taktiež príslušenstvom pre nastavenie kužeľovitého alebo plochého lúča.

Značka EXTOL taktiež ponúka kompletný sortiment príslušenstva pre pneumatické náradie - tlakové hadice, filtre, vzduchové primazávače, rýchlospojky atď.

Ďalší sortiment nájdete v katalógu, sekcia PNEUMATICKÉ NÁRADIE .